Переключиться на полный вид
Приборы и методики исследования микромира
Ответить

Re: Optika B-500Ti + ToupCam c-mount

10.11.2015 12:32

Kyrylo Shpytsya писал(а):І ще: чи порадите якийсь жорсткий кейс для зберігання?


С кейсами сложно, их нет ))) Я даже не встречал в продаже их нигде! Оптимальный вариант, это обмерять микроскоп линейкой или рулеткой, после чего вооружившись этими данными сходить в строительный магазин и выбрать жесткий кейс с поролоном внутри и после вырезать в нём места для микроскопа и аксессуаров
Optika B-500Ti + ToupCam c-mount 10 Ноябрь 2015 12:32
Просмотров: 1030
Но такие кейсы редкость и нужно их поискать, да и стоимость у них порядка 1000 - 1500 грн.

Re: Optika B-500Ti + ToupCam c-mount

10.11.2015 12:52

Дякую. Враховуючи ціну мікроскопу, я вважаю, що він заслуговує на кейс, бо виділеної лабораторної кімнати, де мікроскоп міг би безтурботно стояти лише накритий чохлом, на жаль, не маю.

Re: Optika B-500Ti + ToupCam c-mount

07.12.2015 21:30

Деяка інформація в завершення теми:

- прекрасний кейс з 10мм фанери у вигляді пеналу зі з'йомною бічною стінкою і дебелою ручкою згори, виготовила під замовлення одна з київських компаній, яку було знайдено на prom.ua. Ціна 475 грн.
- всупереч вашій інформації, мікроскоп дозволяє одночасно виводити зображення і на окуляри і на камеру
- встановлення камери на мікроскоп було процесом, позбавленим жодних несподіванок і зайняло буквально п'ять хвилин.
- парфокальність між окулярами і камерою теж доволі непогана
- поле зору камери трохи менше за очікуване, мені здається навіть менше за те, яке було б вписуючи прямокутник з пропорціями зображення камери в коло що видно в окулярі. Але чи так це насправді, і чи то є погано чи добре – покаже подальший досвід експлуатації.
Ответить