Поиск по форуму
Активные темы
Автор Сообщение
Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 20.11.2020 12:47
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Локотков писал(а):
Я буду спiлкуватись з вамi на росiйский мовi, бо менi так зручнiйше. Вас я повнiстю розумiю

Дякую Вам Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 12:47
Процес підіймання вже придумав і навіть відрепетирував на вітрячку. Буду почерзі на невелику висоту піднімати на кожній опорі донкратами. Я вже так зробив і підняв вітрячок на пасіці. Обов'язково покажу. Це довгий процес, але вага виробу при цьому не критична і можна зробити одному. Монтую все на землі щоб не бігати постійно то на гору то вниз. Принцип такий, як електрик на кігтяг піднімається на електричну опору, невеликими кроками, на цей раз "лізтиме" одразу по шести опорах одночасно. Дуже сподіваюся що принцип спрацює, він мене ще ніколи не підводив. Тільки потрібні будуть деякі удосконалення.


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 20.11.2020 13:02
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Вітрячок важить біля 200кг. Піднімав його на різьбах, закручуючи отой довгий болт, він впирається в зомут. Доки тримається на трьох інших болт викрусую хомут підіймаю по трубі і знову затягую, і так усі по черзі. За день нідняв н 1,5м. Тут буде трішки потужніша і точніша система.

Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 13:02 первое
Просмотров: 1275
Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 13:02 второе
Просмотров: 1275
Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 13:02 третье
Просмотров: 1275


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2
Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 20.11.2020 18:38
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Проценко писал(а):
Вітрячок важить біля 200кг. Піднімав його на різьбах, закручуючи отой довгий болт, він впирається в зомут. Доки тримається на трьох інших болт викрусую хомут підіймаю по трубі і знову затягую, і так усі по черзі. За день нідняв н 1,5м. Тут буде трішки потужніша і точніша система.

На сколько я вас понял, колонны у вас будут из бетона. И я не до конца понимаю , как ваш способ применим к бетонным столбам. Или - с начала вы поднимете конструкцию на металлической обрешотке, а потом зальёте бетон? Мне думается в данном случае, лебёдка была бы практичнее!



Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 20.11.2020 18:58
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Сьогодні за три години приварив перекладини. Витратив приблизно кілограм електродів. Походив по перекладинах, начебто не прогинаються під моєю вагою.

Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 18:58 первое
Просмотров: 1267
Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 18:58 второе
Просмотров: 1267
Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 18:58 третье
Просмотров: 1267


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2
Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 20.11.2020 19:04
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Спочатку поставлю арматуру по якій буде підніматися конструкція. А потім на арматуру опалубку і залью бетоном. Наступний донкрат буде опиратися на цю забетоновану частину, підніму на 30-40 мс. Знову залью. Пичергово черех одну 3х3. І завжди буде три точки опори. (Там ще багато деталей, але то по ходу справи).


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 20.11.2020 19:06
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Не знаю чому фото перевернуте. На телефоні вертів і так і так-все одно публікує верх ногами. Проект беседки-купола 2,5м 20 Ноябрь 2020 19:06


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 20.11.2020 22:45
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Проценко писал(а):
Спочатку поставлю арматуру по якій буде підніматися конструкція. А потім на арматуру опалубку і залью бетоном. Наступний донкрат буде опиратися на цю забетоновану частину, підніму на 30-40 мс. Знову залью. Пичергово черех одну 3х3. І завжди буде три точки опори. (Там ще багато деталей, але то по ходу справи).

Бетонировать лучше монолитом , всё сразу. Иначе колонны получатся блочными!
Чем будете делать пол?
P.S. Вы не ищете лёгких путей?!



Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 21.11.2020 09:48
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Ось де фото:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 2439442553


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Последний раз редактировалось Алексей Проценко 21.11.2020 11:05, всего редактировалось 1 раз.


Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 21.11.2020 11:02
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Так, колони будуть заливатися поетапно, але арматура всередині буде суцільна і на ній вся вага і міць. Бетон потрібен щоб зменшити деформацію при тому як я буду колони напружувати до центру, і для краси. Самі металеві ферми арматури будуть або дуже громізткими і дорогими (якщо їх робити з товстого профілю). Або дуже пружинистими і деформуватимуться якщо будуть тонкі. Доведеться це все упакувати в бетон, (а ще й армувати доброю сіткою). То маю надію він буде давати жорсткість (напружені бетоноконструвції нормально працюють у промисловому будівництві). Тож спробуємо. Я намагаюся намацати найкраще співвідношення між якістю і дороговизною/складністю. Не маю впевненності в копмромісах, але інакше проект неможливо виконати в домашніх умовах. Все це на правах експерименту. Наступні версії врахують недоліки цієї обсерваторійки. Підлогу буду робити остаточно вже як підніму конструкцію. Спочатку положу ОСБ потовстіше, щоб можна юуло ходити по настилу і робити купол. А вкінці на це ОСБ покладу декілька шарів сітчатої арматури і залью якісним цементом, чи спеціальною сумішшю. Були думки зробити навіть заливну підлогу з епоксидної смоли. Але там видно буде. В залежності як конструкція себе поведе і наскільки жорстко все вийде.


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 21.11.2020 21:28
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Проценко писал(а):
Так, колони будуть заливатися поетапно, але арматура всередині буде суцільна і на ній вся вага і міць. Бетон потрібен щоб зменшити деформацію при тому як я буду колони напружувати до центру, і для краси. Самі металеві ферми арматури будуть або дуже громізткими і дорогими (якщо їх робити з товстого профілю). Або дуже пружинистими і деформуватимуться якщо будуть тонкі. Доведеться це все упакувати в бетон, (а ще й армувати доброю сіткою). То маю надію він буде давати жорсткість (напружені бетоноконструвції нормально працюють у промисловому будівництві).
Цитата:
Колонны армируют для внешнего укрепления, если у вас есть внутренний каркас, вам достаточно просто наполнить бетоном, залить.
Спочатку положу ОСБ потовстіше, щоб можна юуло ходити по настилу і робити купол. А вкінці на це ОСБ покладу декілька шарів сітчатої арматури і залью якісним цементом, чи спеціальною сумішшю. Були думки зробити навіть заливну підлогу з епоксидної смоли. Але там видно буде. В залежності як конструкція себе поведе і наскільки жорстко все вийде.
Забетонировать пол будет оптимальный вариант, при том желательно 100мм толщиной и заармировать!



Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Версия для печати

Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения
Перейти:  
Карта Карта XML карта XML карта RSS лента RSS лента Список каналов Список каналов