Поиск по форуму
Активные темы
Автор Сообщение
Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 06.11.2020 20:00
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Проценко писал(а):
Хотя разумно, все таки, искать прецеденты до проэктирования и начала работ. А не прикрывать ими зад Проект беседки-купола 2,5м 06 Ноябрь 2020 20:00 первое

И это правильно. Я лишь обращаю ваше внимание на нюансы Проект беседки-купола 2,5м 06 Ноябрь 2020 20:00 второе
Ниже фото в соотношении к "нагрузке" , чтоб вы понимали как конструктор просчитал Проект беседки-купола 2,5м 06 Ноябрь 2020 20:00 третье
В вашем случае картина немного другая. Не думаю, что вы будете лёжа передвигаться по вашей конструкции Проект беседки-купола 2,5м 06 Ноябрь 2020 20:00 четвертое
Пы.Сы. В детстве , я лазил под поездом по нижней балке этого моста, сильно вибрирует!

Проект беседки-купола 2,5м 06 Ноябрь 2020 20:00
Просмотров: 1273

Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 06.11.2020 23:35
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Локотков писал(а):
И это правильно. Я лишь обращаю ваше внимание на нюансы

Я Вам очень благодарен за это, впереди еще много таких нюансов на которые нужно обратить внимание предупредить и подумать. Одна голова хорошо, а конструктивная дискурсия всегда лучше. Спасибо за ценные советы, всегда рад их слышать. Проект беседки-купола 2,5м 06 Ноябрь 2020 23:35
Не пойму, мост этот однотипный, и ландшафт очень похож. Тот самый в Запорожье или где-то в другом месте?


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 07.11.2020 13:33
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Проценко писал(а):
Тот самый в Запорожье или где-то в другом месте?

Тот самый Проект беседки-купола 2,5м 07 Ноябрь 2020 13:33



Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 07.11.2020 14:15
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Думаю вам придётся между колоннами связи делать, чтоб убрать вибрации. Небольшие колебания - бич металлических конструкций. А в нашем деле колебания то-же самое Проект беседки-купола 2,5м 07 Ноябрь 2020 14:15



Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 07.11.2020 20:23
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Вот для понимания и восприятия, да и просто для сравнения. Фото металлического , арочного моста. На время его постройки (сдача 1975г.) единственного металлического арочного моста в мире такой длинны. Длина моста — 320 метров, высота 40 метров.
Пы.Сы. Он в пять раз длиннее приведённого в пример раннее моста ёлочкой Проект беседки-купола 2,5м 07 Ноябрь 2020 20:23

Проект беседки-купола 2,5м 07 Ноябрь 2020 20:23
Просмотров: 1251

Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 09.11.2020 07:11
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Локотков писал(а):
. На время его постройки (сдача 1975г.) единственного металлического арочного моста в мире такой длинны. Длина моста — 320 метров, высота 40 метров.

Мост красавчик, я под ним однажды купался.


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 09.11.2020 21:48
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Проценко писал(а):
Алексей Локотков писал(а):
. На время его постройки (сдача 1975г.) единственного металлического арочного моста в мире такой длинны. Длина моста — 320 метров, высота 40 метров.

Мост красавчик, я под ним однажды купался.

Я снего однажды прыгал....
.... на верёвке Проект беседки-купола 2,5м 09 Ноябрь 2020 21:48



Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 19.11.2020 00:10
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Дорогі друзі, вже деякий час вирішив, для себе, офіційно спілкуватися лише на Українській мові. З причин, обговорення яких недоречне на цьому форумі. Тож хотів биперепросити шановне панство за викликані цим рішенням можливі незручності. Мені теж важкувато, адже все життя робив інакше. Офіційною в супермаркетах і в листах для мене була саме російська. Тепер доводиться себе перевчати з горем пополам. Тож помилок і дурниць, скутості буде ще більше ніж зазвичай. Але що поробиш. Принципово не маю права робити виключення навіть для такого дорогого серцю і поважного форуму як цей, де з задоволенням присутній вже багато років. Хоча дуже хотілося зробити виключення.
При цьому Українською я буду говорити коли пишу і звертаюся до всіх одразу. Але з задоволенням буду при особистих зверненнях до окремих людей, відповідати на питання тією мовою, якою до мене звертається людина (на тих мовах, звичайно, якими володію Проект беседки-купола 2,5м 19 Ноябрь 2020 00:10. Тому що не цураюся, і можу це зробити, щоб спростити спілкування.
Ніяких правил не встановлюю. Пишіть, коментуйте, відповідайте, запитуйте, критикуйте тією мовою якою вам зручно, я буду відповідати з радістю, на скільки зможу, так, щоб конкретно Вам було зручніше.
Та особисто для своїх висловлювань загалом - переходжу на Українську. З особистих міркувань, нікого не намагаючись образити або підлестити. Ставлю всі крапки над "і", ще раз перепрошую, від тепер намагатимусь вести розповідь тут на Українській мові, і не хотів би більше акцентувати на цьому увагу. Всіх без виключення дуже поважаю і нічиїх почуттів не хотів би зачепати, сподіваюся на взаємне ставлення і повагу від співрозмовників. Тож продовжимо:


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2


Алексей Проценко
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 19.11.2020 00:12
Аватара пользователя

Регистрация: 07 июл 2015
Посты: 146
Откуда: Куйбышево
Vk: VK
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Етап "СНІЖИНКА" вже пройдено, тепер потрібно приступити до етапу "ПАВУТИНКА". На радіальні опорні перекриття тепер необхідно прилагодити об'єднувальні перекладини через проміжки, що утворять горизонтальну площину, на якій буде будуватися все інше.
Кількість і довжину відрізків профільної труби 20х40мм ми вже знаємо, у цьому допомогла нам 3D модель. Зручність полягає також у тому, що відстань від центру по перекриттю, де кріпиться перекладина до балки така сама, як довжина відрізку. У цьому і полягає сакральна магія правильного шестикутника. Він складається із шести рівносторонніх трикутників. Розмічати місця зварки було дуже легко. Але на практиці вже необхідно враховувати похибки які були допущені на попередньому етапі. Несиметрія на декілька сантиметрів виливається в різну довжину окремих проміжків на тій же радіальній відстані, потрібно враховувати також нахлести які не враховує ідеальна модель.
Також необхідно оптимізувати розрізання профілю таким чином, щоб залишилося якомога менше обрізків з кожного шестиметрового шматка який постачають мені з магазину.
Спочатку я порахував і прикинув все на листі екселю, прикинув щоб дізнатися загальну довжину "павутинок" щоб зменшити обрізки. Зробити формули простіше і надійніше, ніж набивати все на калькуляторі.
У підсумку виявилося, що потрібно 50м профільної труби котра по 44,5 грн за метр, доставка 25 грн. Що вилилось мені у 2250 гривень. Декілька днів метал лежав на подвір'ї. І тільки сьогодні викроїв приблизно 3 години часу щоб розрізати його на потрібні відрізки. При цьому вже примірявся на місці. Деякі робив трішки довшими за проектні, а інші, відповідно на 4-7 см. кородшими, у залежності від ширини проміжку. Адже насправді "сніжинка" вийшла не такою вже й ідеальною. Присутня різниця в кутах між променями. А вони залежать від тих стовпчиків які я забетонував три роки тому. Напевно безрукий був, що різниця взаєморозташування стовпчиків складає максимально 6-7 сантиметрів. Тепер від цього танцюємо. Але якщо в одному більше, то в сусідньому секторі, відповідно, менше. Тому загальна кількість матеріалу суттєво не зросла. На моделі відрізки входили один в одне, на практиці ж розташував їх внахлест "ялинкою", грав на несуттьєвих неточностях. Намагався тримати радіус тих "кіл", що прилягають до відмітки 1,25. А саме відрізки 1,25 та 1,45. На них буде спиратися обертове коло купола радіусом 2,5м. На кутах відрізків 1,25 і на середини відрізків 1,45. Хоча на них ще буде один шар профілю 20х40, що йтиме у радіальному напрямі, на які буде спиратися коло у проміжках між цими радіусами, там буде можливість трішки зміститися в ту чи іншу сторону. Але всеж це основа і вона повинна бути якомога точнішою.
Інші кола за необхідності зміщував на декілька сантиметрів то ближче то далі від центру в залежності від потреби, бо то не так суттєво. При нарізанні, роздрукував собі листочок зі "шпаргалкою", і впроцессі роботи робив відмітки, щоб не заплутатися. Без поспіху, приблизно за три години неквапливої роботи на свіжому повітрі, за температури коло нуля градусів невеликому вітерці і сильній вологості (відчувається як -5 градусів морозу). Вдалося розрізати і вишекувати у потрібному порядку всі елементи. Так і стоять. Приварювати буду як знову з'явиться час, упродовж тижня. З 50 метрів труби залишився один єдиний обрізок довжиною коло 0,5м, до якого приліпив магнітом шпаргалку.

Проект беседки-купола 2,5м 19 Ноябрь 2020 00:12 первое
Просмотров: 1206
Проект беседки-купола 2,5м 19 Ноябрь 2020 00:12 второе
Просмотров: 1206
Проект беседки-купола 2,5м 19 Ноябрь 2020 00:12 третье
Просмотров: 1207


_________________
Sky-Watcher 1309EQ2
Алексей Локотков
Сообщение  Заголовок сообщения: Re: Проект беседки-купола 2,5м  |  Добавлено: 19.11.2020 14:23
Аватара пользователя

Регистрация: 08 окт 2017
Посты: 2941
Facebook: FB
Google+: Google+

Не в сети
Алексей Проценко писал(а):
Етап "СНІЖИНКА" вже пройдено, тепер потрібно приступити до етапу "ПАВУТИНКА". ...

Пане Олексiй. Я буду спiлкуватись з вамi на росiйский мовi, бо менi так зручнiйше. Вас я повнiстю розумiю, вы дуже зрозумiло все пишете, от же вважаю спiлкуэмось кожен на своiй Проект беседки-купола 2,5м 19 Ноябрь 2020 14:23
У меня к вам вопрос. По моим прикидкам вся эта конструкция уже весит 250-300 кг. Как вы планируете поднимать и монтировать это всё на верху? На мой взгляд проще собирать конструктор по частям. По крайней мере самому!



Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Версия для печати

Кто сейчас на конференции
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения
Перейти:  
Карта Карта XML карта XML карта RSS лента RSS лента Список каналов Список каналов