Переключиться на полный вид
Вопросы, обсуждения, консультации
Ответить

хочу купити Sky-Watcher DOB10 Pyrex, що скажете про нього, з

27.10.2011 23:00

хочу купити Sky-Watcher DOB10 Pyrex, що скажете про нього, збираюся спостерігати десь за містом, можливо інколи з балкону. Наскільки його зручно возити і піднімати на 3-й поверх без ліфту =/ Наскільки добре зображення і взагалі які враження у власників цього телескопу ? + якщо буду купувати його то хочу купити такі окуляри:1) Baader Planetarium Hyperion 31мм 2) Baader Planetarium Hyperion 17 мм или 13 мм, Baader Planetarium Hyperion3) Baader Planetarium Hyperion 8 мм ці окуляри 2" чи 1,25"? Чи якісь інші краще придбати ??

31.10.2011 00:00

Для балкона ДОБ10 не подойдёт, только на открытой площадке. Возити только на авто и поднимать по частям, телескоп габаридный. Окуляры все кардинально разные по фокусу, как их сравнивать?

31.10.2011 00:00

я мав наувазі не порівнювати їх, всі кажуть що стандартні окуляри нікуди не годяться, краще відразу купити хороші. а ті 3 що я написав то я вибрав для спостерігання планет,галактик і для пошуку.Іі хотів дізнатися вашої думки як ця фірма по якості .Чи інші окуляри з іншим фокусом купити або одного якогось вистачить..
Ответить